Zdravotnická pomůcka pro staré, operované nebo ochrnuté psy

115

DOG CARRIER® zdravotnická pomůcka pro staré, operované nebo ochrnuté psy je vhodným pomocníkem pro krátkodobé přenášení psů s váhou od 15 do 40 kg.


  • Skladem
1 500 Kč
Kategorie: Batohy na psy
Záruka: 2 roky
 

DOG CARRIER® zdravotnická pomůcka pro staré, operované nebo ochrnuté psy je vhodným pomocníkem pro krátkodobé přenášení psů s váhou od 15 do 40 kg. Nosič je určený pro krátkodobé přenesení psa přes neschůdné překážky jako jsou například schody nebo kameny. Nosič psa bezpečně drží, vede a nadlehčuje, čímž snižuje váhu na tlapkách a usnadňuje tak psovi pohyb. Nosič lze díky uzpůsobení v oblasti genitálií používat i při procházkách. Je tedy vhodný i pro psy, kteří nemohou vůbec chodit.

 

Velikost: Minimální vzdálenost mezi levou a pravou přední (zadní) packou je 16 cm. Minimální vzdálenost přední a zadní packy je 28 cm. Maximální vzdálenost mezi levou a pravou přední (zadní) packou je 28 cm. Maximální vzdálenost přední a zadní packy je 46 cm.

 

POZNÁMKA: Tento postroj je vyroben z pevné a tuhé látky, a proto není vhodný na dlouhé a dlouhodobé nošení psa. Postroj by na psovi neměl zůstávat déle, než je nezbytně nutné.